מדיניות החלפה / החזר

החלפה / החזרה חינם* לכל הקולקציה החדשה ע"י שליח שלנו.

*החלפה אחת (1) או החזרה אחת (1).

 

פריטים מקולקציות קודמות בסייל לא ניתן להחזיר. ניתן להחליף בהגעה אלינו לסטודיו. או ע"י שירות משלוחים בתשלום בעלות משלוח (30 ש"ח).

אם ברצונכם להחזיר או להחליף את הפריט שרכשתם, אפשר לעשות זאת בדרכים הבאות:

  1. פנייה אלינו במייל או בווטצאפ לטובת הוצאת משלוח איסוף להחזרה.

  2. פנייה במייל או בווטצאפ לטובת הוצאת משלוח החלפה (אוספים את הפריט מכם ומוסרים לכם את הפריט החדש).

  3. הגעה לסטודיו בתאום מראש: רחוב התנאים 1 הרצליה (גבול רמת השרון) לביצוע החלפה או החזרה.

מדיניות החלפה / החזרה

אתם רשאים להחליף / * להחזיר פריט עד 14 יום מהיום שקיבלתם את הפריט, בכפוף לכך שהפריט יגיע אלינו בחבילה המקורית שלו, לא נעשה בו שימוש בשום דרך, לא נגרם נזק ( בכוונה או שלא בכוונה) וזה בצורתו המקורית עם מדבקות ההיגיינה והתג המקורי שלו.

* מדיניות החזרה/החלפה אינה חלה על פריטים מקולקציות קודמות שבסייל. או מבצעי סוף עונה וחיסול מלאי במהלך השנה ככל שיהיו. לא תינתן החזרה על מוצרים במבצע.

כיצד להחזיר את המשלוח

אנא שלחו לנו דוא"ל לכתובת booga@boogaswim.com אם תרצו להחליף או להחזיר פריט. על מנת לשפר את השירות שלנו, אם ברצונך להחזיר פריט, אנו נשמח מאוד אם תוכל גם לציין את הסיבה.

אנא דאג למסור את הפריט בחזרה באופן אישי או על ידי שליח במסירה אישית בלבד 

לאחר שהמשלוח יגיע למשרדנו, נודיע לך בדוא"ל חוזר ונחזיר לך את עלות הפריט בניכוי המשלוח / נחליף למידה או לצבע שתבקשו.

* ההחזר הכספי יעובד תוך מקסימום 14 יום ממועד החזרת הפריט, אך ורק לכרטיס האשראי שממנו בוצעה ההזמנה. ההחזר יבוצע באותם תנאים של העסקה המקורית (כלומר: עסקה שבוצעה בתשלומים תזוכה במספר תשלומים תואם, ועסקה שחויבה בתשלום בודד תזוכה בתשלום אחד). אין צורך לפנות לחברת האשראי על מנת לבטל את העסקה – אנחנו כבר נטפל בזה בשבילכם.*

* בהנחיית משרד הבריאות, פריטי הלבשה תחתונה (ביניהם בגדי ים)  אינם מחויבים בהחזרה או החלפה. ולמרות זאת, חשוב לנו ב BoogaSwim  שתרגישו בנוח להזמין און-ליין ולהצליח לקבל את בגד הים המושלם שלנו ובאמת ליהנות ממנו ועל כן אנו מאפשרים החלפה או החזרה. ועל כן חשוב לנו שתמדדו את בגדי הים שלנו בצירוף מדבקת ההיגיינה. כל לקוחה מקבלת מדבקת היגיינה אישית.

* מדיניות ההחלפה/החזרה אינה חלה על פריטים מקולקציות קודמות. כל דגם/ מידה ניתן להחליף בחינם בסטודיו שלנו. או ע"י שליח בעלות משלוח.

* מדיניות ההחלפה/החזרה אינה חלה על פריטים במבצעי סוף עונה וחיסול מלאי במהלך השנה ככל שיהיו. כל דגם/ מידה ניתן להחליף בחינם בסטודיו שלנו. או ע"י שליח בעלות משלוח.

* לא תינתן החלפה או החזרה על מוצרים במבצע. כל דגם/ מידה ניתן להחליף בחינם בסטודיו שלנו. או ע"י שליח בעלות משלוח.

* אין החזרות לבגדי ים לילדות/ים או לגברים. כל דגם/ מידה ניתן להחליף בחינם בסטודיו שלנו. או ע"י שליח בעלות משלוח.

לשאלות, אנחנו זמינים עבורכם בטלפון (גם ווטסצאפ) 054-2215982 או במייל booga@boogaswim.com

BoogaSwim