הסיפור והערכים שלנו

את דרכה של בוגה התחלתי לפני מעל 5  שנים כי רציתי למצוא פתרון לבגדי ים נוחים ואיכותיים עבור ילדים ותינוקות. הייתי אחרי לידה, מבנה הגוף שלי השתנה וגם התחושה בבגד ים הרגישה לי אחרת אבל את הדגש בכלל שמתי על הילדים שלי. תוך כדי פיתוח, מחקר והתנסות עם בדים שונים, הבנתי שכמוני יש עוד הרבה נשים שמוותרות על עצמן. 

וכך נולדו בגדי הים של בוגה עבור נשים בדיוק כמוני, לפני לידה, אחרי לידה, במידות וצורות שונות ומגוונות שפשוט לא מרגישות בנוח בבגדי ים סטנדרטיים שלא מחמיאים להן ולא תאימים למבנה הגוף שלהן.

היום, אנחנו נלהבות ליצור חווית בגדי ים שמעצימה ומחבקת את כל הצורות והגדלים. אנו מאמינות שכל אישה צריכה להרגיש אישה ולכן הקדשנו את עצמנו לעיצוב בגדי ים אופנתיים, נוחים ומחמיאים לכל המידות עם מענה לכל מבנה גוף.

המשימה שלנו פשוטה: להשתחרר מסטנדרט היופי הקונבנציונלי ובכלל! אנו מבינים שיופי מגיע בכל הצורות, וזו המטרה שלנו לעזור לך להרגיש יפה ובטוחה בעצמך.

עם הדפסים תוססים וחלקים, הקולקציה שלנו עוצבה בקפידה לכלול גיוון עיצובי המשקף את הטרנדים העדכניים ביותר בתעשיית האופנה. אנו מייצרים את בגדי הים מבדים איכותיים ומחטבים במיוחד עם הקפדה על פרטים כדי להבטיח התאמה מושלמת ועמידות מתמשכת. חיוביות הגוף, הכלה ואהבת כל מבנה גוף של אישה - אלו לא רק סיסמאות - אלו הם הערכים של Booga  והם שזורים באישיות המותג בפרטים הקטנים ביותר.